Wolontariusze poszukiwani!

2 komentarze

Wolontariat
W związku z rozpoczynającym się nowym sezonem Stowarzyszenie Ekologiczno – Kulturalne FREEDOM zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tegorocznym wolontariacie i do pomocy w bieżącej działalności FREEDOMu.

W tym roku organizacja oferuję wolontariat wirtualny lub w jednym z dwóch miejsc prowadzonych przez stowarzyszenie w Sidzinie, 75km na południe od Krakowa (woj. małopolskie) lub w Jabłonce 55km na południe od Rzeszowa (woj. podkarpackie).

Chcesz pomóc? Skontaktuj się z nami!:)

Organizator wolontariatu w zamian udział w nim oferuje: zaświadczenie o udziale w wolontariacie lub możliwość odbycia praktyk, nocleg z wegańskim wyżywieniem, dawkę życiowych doświadczeń, “zastrzyk” praktycznej wiedzy przydatnej w działalności organizacji pozarządowych, bezpłatny udział w tegorocznych warsztatach i innych planowanych wydarzeniach, wsparcie do nauki życia na wsi, miłą atmosferę, weekendowe piesze wycieczki oraz wiele więcej.
 
Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:  LINK

Freedom

Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne FREEDOM to organizacja pozarządowa działająca od 2006r. której głównym celem jest jest ochrona Ziemi, z zachowaniem i odtworzeniem naturalnego środowiska życia roślin i zwierząt jak również działalność kulturalno–artystyczna. Więcej informacji na temat FREEDOMu znajdziesz na www.sfreedom.org
Freedom

Latest posts by Freedom (see all)

2 Komentarze

    1. AvatarFreedom Autor wpisu:

      Wolontariat polega na bezpłatnej pomocy w bieżącej działalności stowarzyszenia dostosowanej indywidualnie do każdej zgłoszonej osoby. Prowadzimy działania wirtualne jak np. poprzez administracje, promocje, pisanie artykułów, tłumaczenie tekstów, na portalu freedomnews.pl lub stacjonarnie poprzez pomoc w jednym z gospodarstw zarządzanych przez stowarzyszenie. W ramach wolontariatu stacjonarnego jest możliwość pomocy podczas organizacji warsztatów np. z tynków glinianych, budownictwa naturalnego lub w bieżących pracach porządkowych i adaptacyjnych np. budowy pieca rakietowego w starej stajni w Sidzinie. Osoby zgłaszające się na wolontariat określają termin oraz formę wsparcia która jest ustalana indywidualnie i dopasowywana do każdej z osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 + = 21