Festiwal Wibracje 2019

Coś dla duszy

Ponad 4000 uczestników spodziewają się organizatorzy 3. edycji Festiwalu Wibracje.  Na czterodniowy program wydarzenia składa się ponad 200 godzin wykładów i warsztatów, które poprowadzi około 100 prelegentów. Nie zabraknie także koncertów, zajęć jogi, medytacji oraz eksperymentów naukowych. Festiwal odbędzie się w dniach 13-16 czerwca w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim.

Celem Festiwalu Wibracje jest

Pogłębianie wiedzy o sobie i otaczającym świecie oraz tworzenie przestrzeni dla spotkań ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wszystko w atmosferze otwartości i pozytywnej energii.

Wibracje to festiwal wiedzy, doświadczania i zabawy. Na 2 scenach plenerowych, namiocie i 2 salach  konferencyjnych wystąpią najlepsi praktycy i specjaliści w swoich dziedzinach: zielarze, terapeuci medycyny niekonwencjonalnej, ajurwedy, jogini, naukowcy, ekolodzy, propagatorzy zrównoważonego rozwoju, psycholodzy i dietetycy. Po części wykładowej na scenach pojawią się muzycy: DJ oraz zespoły.

Na deskach Festiwalu wystąpią

Między innymi Dr Marzanna Radziszewska-Konopka, która opowie opsychobiologii związków, dr Tadeusz Błaszczyk przybliży naturalne sposoby dbania o zdrowie i zagadnienia skutecznego ziołolecznictwa w oparciu o medycynę chińską, dr Dorota AckermanSzulgitwyjaśni jak dieta wpływa na funkcjonowanie mózgu, dr Kolecki omówi działanie enteogenów i nowoczesnych metodach wykorzystania ich w terapii, Marek Kukułka przybliży zagadnienie szamanizmu,a prof. Łukasz Łuczaj opowie o dzikich roślinach jadalnych.

W programie pojawią się także spotkania dotyczące męskiej i żeńskiej natury we współczesnym świecie,zagadnienia dotyczące biorezonansu czy SCIO. Całości towarzyszyć będzie cała paleta zajęć aktywizujących umysł i ciało, np. joga śmiechu, taniec intuicyjny, medytacja vipassana, TaoYin.

W ubiegłym roku, z całej Polski przyjechało ok 3000 tysiąca osób zainteresowanych szeroko pojętą wiedzą alternatywną, rozwojem osobistym i duchowym. Sukces dwóch edycji jest dowodem na to, że coraz więcej ludzi w Polsce jest zainteresowanych świadomym życiem w zgodzie ze sobą i naturą.

Uczestnicy, poprzez udział w spotkaniach, mają okazję do lepszego zrozumienia siebie, otaczającego świata, skutecznych rozwiązań medycznych, a także pogłębiania świadomości i poszerzania wiedzy.W efekcie przekłada się na stabilność emocji, wewnętrzną harmonię oraz prawdziwe przeżywanie życia.

Obok wiedzy, uczestników przyciąga unikalna atmosfera:pełna radości oraz poczuciawspólnego tworzenia świadomej społeczności – której esencją jest akceptacja, empatia i wzajmny szacunek.

Termin i lokalizacja Festiwalu:

Impreza odbędzie się w dniach 13-16 czerwca 2019w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim.Otoczony naturą ośrodek znajduje się 25 km od Warszawy,z lasem i plażą.

Więcej informacji:

Strona internetowa: www.wibracje.com.pl

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/wibracjefestiwalofficial

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/2179186192295532


Freedom

Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne FREEDOM to organizacja pozarządowa działająca od 2006r. której głównym celem jest jest ochrona Ziemi, z zachowaniem i odtworzeniem naturalnego środowiska życia roślin i zwierząt jak również działalność kulturalno–artystyczna. Więcej informacji na temat FREEDOMu znajdziesz na www.sfreedom.org
Freedom

Latest posts by Freedom (see all)