Tags:

Monsanto zmienia nazwę

Coś dla ciała

Jak donoszą najświeższe informacje, Monsanto, jedna z najbardziej znienawidzonych korporacji na świecie, zamierza zmienić swoją nazwę. Korporacja zamierza połączyć swoje siły z Syngenta.

Na razie szwajcarski koncern biotechnologiczny odrzucił wartą 45 mld ofertę Monsanto, ale drzwi do dalszych negocjacji pozostają otwarte. Dzięki temu połączeniu, powstałaby największą na świecie korporacja zajmująca się produkcją i obrotem GMO, jak również potrzebnych do jej upraw środków chemicznych. W ostatnich negocjacjach dotyczących fuzji Monsanto i Syngenty, już próbowano zasugerować stworzenie nowej firmy z nową nazwą. Wszystko po to, żeby odciąć się od niechlubnej przeszłości i zwieść opinię publiczną.

Czytaj więcej na: www.dobreczary.wordpress.com


Freedom

Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne FREEDOM to organizacja pozarządowa działająca od 2006r. której głównym celem jest jest ochrona Ziemi, z zachowaniem i odtworzeniem naturalnego środowiska życia roślin i zwierząt jak również działalność kulturalno–artystyczna. Więcej informacji na temat FREEDOMu znajdziesz na www.sfreedom.org
Freedom

Latest posts by Freedom (see all)