Targi Art of Healing

Alternatywne Społeczności

Targi Art of Healing (12-13 października) to nowe i unikatowe wydarzenie na mapie Polski, które ogniskuje różne tematy ze wspólnym mianownikiem zdrowego i świadomego życia w dzisiejszej technologicznie, globalnie i postkapitalistycznie zmutowanej rzeczywistości.

Celem AoH jest przedstawienie pełnego spektrum rozwiązań dla przywrócenia i utrzymywania zdrowej homeostazy ciała i umysłu.

Wydarzenie ma niepowtarzalną formułę łączącą targi z wykładami i warsztatami zawieszonymi w lekkiej, ciepłej formule jesiennego festiwalu. Organizatorzy spodziewają się kilku tysięcy odwiedzających.

Unikatowa koncepcja łączy kilka form:

Targi Konferencja Zabiegi Konsultacje Relaks

Targi z ponad 100 wystawcami z naturalnymi i ekologicznymi kosmetykami, żywnością, odzieżą, suplementami, ziołami, urządzeniami medycyny XXI wieku, wydawnictwami i czasopismami dot. zdrowia i rozwoju, świadomości i psychologii.

W części targowej znajdzie się strefa healing: konsultacji i zabiegów, w której poznać będzie można działanie wielu urządzeń terapeutycznych na własnej skórze np. Bemer. Będzie również możliwość sprezentowania sobie masażu, oraz porozmawiania ze specjalistami medycyny chińskiej, zielarzami czy psychodietetykami.

Przestrzeń targowa to także strefa relaksu, zachęcająca do siebie zapachami zdrowego jedzenia i aromatycznej kawy. Można tu wypocząć w wygodnych pufach, a wieczorem posłuchać klimatycznego koncertu.

Część konferencyjna i warsztatowa to ponad 30 godzin wykładów i warsztatów z mentorami, terapeutami, naturopatami o ogólnopolskiej sławie. Tematami są m.in. zdrowie, odżywienie, psychologia, pogłębianie świadomości, enteogeny, zero waste, joga, medytacja. Dr n.med. Marzanna Radziszewska-Konopka opowie o wpływie emocji na zdrowie, Nisarga Eryk Dobosz przeprowadzi medytację przebudzenia poprzez oddech, Dominica Vegerasta Roszko wytłumaczy jak zbilansować posiłki na diecie roślinnej, dr Tadeusz Błaszczyk przybliży zagadnienie medycyny chińskiej, Karolina i Maciej Szaciłło opowiedzą o procesie oczyszczania organizmu w Ajurwedzie a dr Dorota Ackermann-Szulgit wytłumaczy jaki wpływ ma jedzenie na nasz mózg. Co więcej, to tylko niektóre z nazwisk prelegentów, którzy przekażą swoją wiedzę uczestnikom wydarzenia!

Teren plenerowy to miejsce, które zdradza różnorodność tego, co w środku. Znajdą się tu wyselekcjonowani wystawcy oraz gastronomia z miejscami do relaksu. Wstęp do tej przestrzeni jest bezpłatny.

Termin i lokalizacja:

Impreza odbędzie się w dniach 12-13 października 2019, w Centrum Praskim Koneser w Warszawie (ul. Plac Konesera 2, 03-736).

Więcej informacji:

Strona internetowa: www.healing.com.pl
Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/1SztukaZdrowia/
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2282888388619448/

Bilety: www.healing.com.pl


Freedom

Freedom

Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne FREEDOM to organizacja pozarządowa działająca od 2006r. której głównym celem jest jest ochrona Ziemi, z zachowaniem i odtworzeniem naturalnego środowiska życia roślin i zwierząt jak również działalność kulturalno–artystyczna. Więcej informacji na temat FREEDOMu znajdziesz na www.sfreedom.org
Freedom

Latest posts by Freedom (see all)