Poczuj Pozytywnie – Festiwal Wibracje

Coś dla duszy Coś dla ciała

Już 7 czerwca rozpocznie się 2. edycja Festiwalu Wibracje. To 4 dniowe spotkanie z wiedzą, zabawą i koncertami. Tematy Wibracji są: zdrowie, rozwój osobisty, ekologia i wiele innych ciekawych tematów.

Ośrodek i teren Festiwalu położone są w cichej oraz zielonej okolicy Serocka k. Warszawy, nad wodami Zalewu Zegrzyńskiego. Ubiegłoroczny Festiwal przyciągnął 2 500 osób. W tym roku przez 4 dni organizatorzy spodziewają się ponad 4 000 uczestników! Na 6 scenach wystąpi 80 prelegentów, wystawców oraz muzyków.

W programie:

  • 80 prelegentów z Polski i zagranicy
  • 100 godzin wykładów
  • 50 godzin warsztatów
  • Koncerty i ogniska
  • Zajęcia dla dzieci
  • Joga i medytacja
  • Muzyka i taniec
  • … a do tego dużo radości, integracji i miłości

Formuła festiwalu

Wibracje to wydarzenie łączące cechy festiwalu, wystawy, targów, konferencji, koncertów i zajęć interaktywnych. Spotkania prowadzone są przez najlepszych fachowców, pracowników naukowych, muzyków o ugruntowanej etyce i wiedzy.

Przez 4 dni wspólnie tworzy się przestrzeń pod rozwój osobisty, poszerzanie wiedzy, nawiązywanie nowych znajomości, a przede wszystkim miłe i swobodne spędzanie czasu w przychylnej atmosferze akceptacji.

Nasz portal freedomnews.pl objoł patronatem medialnym to niezwykłe wydarzenie dlatego też specjalnie dla Was przygotujemy wideo-relacje z wydarzenia. Widzimy się już niebawem na Festiwalu Wibracje w Serocku koło Warszawy. Przybywajcie tłumnie!

Kiedy i gdzie?

7-10 czerwca 2018 (czwartek-niedziela)

Ośrodek “Green Park” w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim.

Program i informacje o biletach

Oficjalna strona festiwalu: www.wibracje.com.pl

Wydarzenie na FB:  web.facebook.com/wibracjefestiwalofficial

Zobacz video-zapowiedź festiwalu


Freedom

Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne FREEDOM to organizacja pozarządowa działająca od 2006r. której głównym celem jest jest ochrona Ziemi, z zachowaniem i odtworzeniem naturalnego środowiska życia roślin i zwierząt jak również działalność kulturalno–artystyczna. Więcej informacji na temat FREEDOMu znajdziesz na www.sfreedom.org
Freedom

Latest posts by Freedom (see all)